Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti i Flamurtarit paditi Dukën në gjykatë: Skandali i radhës po piqet, pret urdhrin

Nga Klodiana 0

Sinan Idrizi, numri 1 i klubit të Flamurtarit ka paditur sot në gjykatë kreun e FSHF-së, Aramdo Dukën, për shoqatat e paregjistruara të Asemblesë Zgjedhore që kanë votuar dhe pritet të votojnë për presidentin e ri të federatës më 7 shkurt.

Pak orë pas kësaj ngjarje është klubi i Flamurtarit i cili me një status në rrjetet sociale njofton se një tjetër skandal do të bëhet publik, madje shton se po piqet dhe po pret urdhrin.

Statusi i Flamurtarit
Skandali i rradhës eshte ne furre po piqet ndersa VIDEO eshte gati po pret urdhrin.

Me fakte te shkruara e zeza mbi te bardhe miliona euro,gjaku dhe djersa e femijeve te Shqiperise i marre peng,baste e shitje ndeshjesh ne Azi keto dhe jo vetem NE VAZHDIM…

mhttp://telesport.al/lufte-totale-ndizet-gara-per-fshf-ne-kallezim-penal-per-duken-ne-prokurori/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej