Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia në aksion në Sarandë, arrestohen 3 persona

Nga Klodiana 0

Policia e Sarandës ka arrestuar 3 persona gjatë 24 orëve të fundit.

Uniformat blu të qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit kanë kundërshtuar policinë dhe kanë prishur qetësinë publike.

Njoftimi i policisë:

Sarandë

Policia ka arrestuar 3 persona për vepra të ndryshme penale. Arrestohet në flagrancë shtetasi shtetasi V. B., 16 vjeç, banues në Sarandë.

Arrestimi i tij u bë në lagjen nr.1 Sarandë, pasi pas një konflikti për motive të dobëta me shtetasin E.Ç., shtetasi V. B., ka kundërshtuar me dhunë punonjësin e policisë V.A., i cili ky i fundit ka ndërhyrë për të shuar konliktin por ka mbetur i dëmtuar vetë.

Gjithashtu, policia ka proceduar në gjendje të lirë shtetasit S.B dhe F.B (50 dhe 20 vjeç) për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej