Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Policia Gati Tu!”/ Po del Rama të bëj ***rrën (film)

Nga 27-shi 0

Policia e Shtetit ndodhet në gadishmëri për Krynaltësinë e Tij. Këtë herë dhjetra efektivë janë mbledhur, pasi kryeministri Rama ka paralajmëruar… çfarë ka paralajmëruar?

Jabanxhiu: Uu gjithë kjo polici.Më fal se jam jabanxhi. Ça ka ndodh këtu, ka ndodh ndonjë vrasje?

Qytetari: Jo më ça vrasjee..

Jabanxhiu: Po çne gjithë kjo polici? Vjen noj ambasador amerikan?

Qytetari: Jo më ça ambasadorii..

Jabanxhiu: Do ketë noj protestë?

Qytetari: Jo më ça proteste se ma hoqe trurin.

Jabanxhiu: Po për ça kanë dalë gjithë këta policë?

Qytetari: Po del kryeministri tbëj shurrën edhe dalin këta e mbrojnë

Video nga zjarr.tv

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej