Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po ndërtonte biznes me paratë e marijuanës, arrestohet në Itali i riu shqiptar

Nga Ejona 0

Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italaine pasi u kap me rreth 1 kg marijuanë të cilën do e shiste.

Policia italiane e ka kapur të riun pas dyshimeve se ai kishte filluar të bënte biznes në lagjen ku banonte.

Pas kontrollit i janë gjetur 102 gram marijuanë në çantë dhe 820 gram të tjera në banesë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej