Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plagosje me thikë në Shkodër, në gjendje të rëndë një person

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek zona e Dollarit në Shkodër.
Mësohet se është plagosur me thikë shtetasi Kledis Smajli, i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në në sptalin e Shkodrës.
Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe autori, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej