Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasen dy makina në Tiranë, 2 persona të lënduar

Nga Klodiana 0

Dy makina janë përplasur pak minuta më parë tek kryqzimi i Ali Demit në Tiranë.

Nga informacionet e para, mësohet se si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Paraprakisht, njëri nga drejtuesit e mejeteve ka qënë me shpejtësi, ku ka humb kontrollin dhe si pasojë ka përplasur një mjet të parkuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej