Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përgjimi i shtatë/ Imer Lala: Rri rehat se për atë zonë kemi çdo gjë në rregull (film)

Nga 27.al 0

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga Partia Socialiste për zgjedhjet e vitit 2017 në Shqipëri nga gazeta më e madhe gjermane “Bild”.

Në përgjimin nr.7 të ditës së sotme, Imer Lala bisedon me Arditin. Ky i fundit e pyet, nëse Basri Veseli ka marrë gjë apo jo. Lala i përgjigjet se në zonën ku ndodhet ai, çdo gjë është nën kontroll.

Në bisedime flitet edhe për një sherr të ndodhur në Maqellarë, me Flamur Nokën dhe 4 ose 5 të tjerë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej