Përfshihet nga flakët bujtina në Shkodër (Video)

0
84

Një bujtinë në fshatin Reç në Shkodër, është përfshirë nga flakët.

Sipas burimeve në vendngjarje, mësohet se zjarri ka ndodhur pak çaste më parë dhe se si pasojë është djegur edhe një lokal aty pranë.

Deri më tani nuk dihen shkaqet, ndërkohë që fatmirësisht nuk ka të lënduar.