Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përfshihet nga flakët banesa në Laç, dyshohet për një fëmijë të lënduar

Nga Klodiana 0

Një zjarr masiv ka rënë mesditën e sotme në fshatin Sanxhak në Laç, ku nga flakët është përfshirë një banesë.

Të dhënat paraprake njoftojnë se dyshohet se nga zjarri që ka përfshirë banesën, është lënduar një fëmijë 3 vjeç.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje….

Lajmi në përditësim…/abcnews.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej