Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PDIU uron të gjithë shqiptarët gëzuar Kurban Bajramin

Nga 27.al 0

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet, uron të gjithë besimtarët myslimanë, gëzuar festën e Kurban Bajramit.

Përmes një postimi në Facebook, PDIU uron të gjithë shqiptarët gëzuar Kurban Bajramin.

Besimtarët në vendin tone e kanë nisur këtë ditë me faljen e namazit nëpër xhami, ndonëse të diktuar nga një protokoll i veçanta për shkak të pandemisë së Covid-19.

PDIU uron të gjithë shqiptarët gëzuar Kurban Bajramin

Publiée par Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet sur Vendredi 31 juillet 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej