Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD i përgjigjet Ballës: Ja ku ndodhet kryedemokrati (foto)

Nga Klodiana 0

Ndërkohë që deputeti i PS-së, Taulant Balla publikoi një video në të cilën shfaqej kryedemokrati Basha me bashkëshorten e tij, buzë detit.

Sipas PD-së, Basha ndodhet në selinë blu, e sikundër duket në këtë foto, është në shoqërinë e Besnik Mustafajt dhe kreut të PR-së, Fatmir Mediu.

Reagimi i PD-së

Duke qënë se asnjë media nuk respektoi standardin me minimal të raportimit përpara se të përhapte mashtrimet e Taulant Ballës, duke pyetur gazetarët e tyre në PD apo zyrën e shtypit të PD, apo të kontaktonte vetë zotin Basha, apo të lidhej me ndonjë nga bashkëpunëtorët e tij, mund të konfirmojë praninë në seli nëpërmjet gazetares së ABC News, e cila ndodhej në selinë e PD, kur zoti Basha doli të takohej me gazetarët.

basha

Postimi i Ballës 

1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej