Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Parandalohet ngjarja e rëndë në Greqi, adoleshenti shqiptar tenton të vrasë veten

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme në shtetin fqinj Greqi ku një adoleshent shqiptar ka tentuar të vetëvritet.

Ngjarja ka ndodhur në në Kretë dhe konkretisht në Chania.

Sipas mediave vendase i riu nga Shqipëria konsumoi lëndë helmuese.

Ai është dërguar menjëherë në spital ku i është dhënë edhe ndihma e duhur mjekësore e cila i ka shpëtuar jetën.

Ende nuk dihen arsyet që e shtynë të riun drejt aktit ekstrem.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej