Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapen rreth 1 ton kanabis në Janinë, arrestohet shoferi shqiptar

Nga Ejona 0

Rreth 1 ton kanabis janë kapur mëngjesin e sotëm nga policia helene në kryqëzimin Eleousa në Janinë.

Mësohet se në pranga ka rënë një shtetas shqiptar 30 vjeç i cili ishte edhe shoferi i furgonit në të cilin ishte fshehur droga.

Prokuroria greke njofton se po heton rreth origjinës së kanabisit dhe nëse ka persona të tjerë të përfshirë në këtë rrjet.

Foto e siguruar nga Newsbomb.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej