Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje të aksidentit tragjik në Tiranë (film)

Nga Klodiana 0

Lidhur me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm në rruga Elbasan-Tiranë, tek rrethrrotullimi i qendrës tregtare TEG u përgjak në orët e para të mëngjesi të ditës së sotme.

Tre viktima dhe dy të plagosur ishte bilanci i aksidentit ishte tragjik. Për shkak të orarit kur ka ndodhur aksidenti informacionet fillimisht ishin të pakta, madje edhe pamjet, por refruar një video ardhur në inboxin e RTV Ora shihet se makina është kthyer përmbys.

Në sfond dëgjohet një vajzë, e cila qan se nuk do të largohet nga vendi i ngjarjes pa motrat e saj.

“Jo, nuk iki, nuk i lë motrat e mia aty”, qan vajza.

Viktimat e aksidentit ishin: Bardhok Bibaj, 62 vjeç, Mirditë, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Valentina Bibaj 54 vjeçe Mirditë, e cila ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Florida Bibaj e bija 22 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Xh. Bibaj e bija, 26 vjeçe ndodhet në gjendje kritike për jetën, gjithashtu edhe drejtuesi i mjetit Arlintin Alia, 32 vjeç nga Puka, në gjendje të rëndë për jetën.

Policia konfirmon se vajza Xhuljana nuk ka vdekur. Fillimisht u raportua e vdekur, më pas kaloi në vdekje klinike dhe tashmë është në gjendje kritike për jetën.

Vajza në foto është një nga pasagjeret e makinës, e cila qan në video.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej