Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje nga Parisi, vizitori ngjit Kullën Eiffel (foto)

Nga 27-shi 0

Kulla Eiffel u mbyll gjatë ditës së sotme pasi një person është parë të ngjitet në të.

Ky gjest ka alarmuar qytetarët dhe autoritetet francezë. Skuadra e zjarrfikësve, së bashku me një specialist për ngjitje kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë bërë të mundur uljen poshtë të vizitorit.

 “Në kërkojmë nga vizitorët që të e shtyejnë viztën në në pikë turistikë”, kanë thënë autoritetet.

Mbyllet për vizitorët Kulla Eiffel në Paris

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej