Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbyllet për vizitorët Kulla Eiffel në Paris

Nga Ejona 0

Mbyllet për vizitorët kulla Eiffel në kryeqytetin francez pasi një person është ngjitur në strukturën metalike të saj.

Skuadra e zjarrfikësve, së bashku me një specialist për ngjitje kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë bërë të mundur uljen poshtë të vizitorit.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës, por nuk dihet në çfarë lartësie ishte personi dhe cilat ishin motivet që e bënë të ngjitej në strukturën atraktive për turistët.

Zyrtarët nuk kanë dhënë ende asnjë informacion për rihapjen e Kullës Eiffel.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej