Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Po ku ka si ti, moj Shqipëria ime”, Meta ja merr këngës me të mëdhenjtë e skenës dhe muzikës shqiptare (film)

Nga Ejona 0

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video teksa këndon “Po ku ka si ti, moj Shqipëria ime” në krah të më të mëdhenjëve të skenës dhe muzikës shqiptare, Marjana Kondi, Marin Orhanasi dhe Kozma Dushi.

Nëpërmjet kësaj videoje, Meta përshendet të gjithë fëmijët pa kujdes prindëror me rastin e Ditës Kombëtare të Jetimëve.

“Me të mëdhenjtë e skenës dhe muzikës, Marjana Kondi, Marin Orhanasi dhe Kozma Dushi, përshëndetëm sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve, të gjithë fëmijët pa kujdes prindëror, me një nga perlat e këngës shqiptare”, shkruan Meta.

"Po ku ka si ti, moj Shqipëria ime!🇦🇱"Me të mëdhenjtë e skenës dhe muzikës, Marjana Kondi, Marin Orhanasi dhe Kozma Dushi, përshëndetëm sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve, të gjithë fëmijët pa kujdes prindëror, me një nga perlat e këngës shqiptare!

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 20 mai 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej