Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Paloka-Ramës: Po prek fundin, priti te dera shqiptarët!

Nga Media 0

Rama tha se so të presë ekspertizën shkencore të Prokurorisë për Agron Xhafajn, duke shprehur siguri se audiopërgjimi është montazh.

Kjo deklaratë nuk është pritur mirë nga demokratët. Paloka shkruan se Rama sa filloi që ta nxjerrë kokën nga llumi ku është zhytyr,  sa për të treguar se po kap fundin.

Paloka shkruan:

E nxorri kokën fare pak nga llumi, sa për të treguar se po kapin fundin. 
Sa më shumë përpiqet dhe I mbron, aq më shumë zhytet në llumin e tij të krimit, aq më i pashpresë bëhet. 
Dje, pasi mashtroi prapë mbi ekspertizën për përgjimin që paskësh bërë vetë, nuk gjente dot derën për të dalë nga salla e konferencës me gazetarët. Sot u përdrodh prapë e deklaroi se po pret ekspertizën e prokurorisë së tij.
Mblodhi llumin e krimit e drogës dhe ja paraqiti shqiptarëve si xhevahire duke i bërë kryetarë bashkie, deputetë e ministra…
Edvin, je ti që me “xhevahirët”e tu, nga Elvis Roshi tek Sajmir Tahiri e Fatmir e Agron Xhafa duke punuar për pushtetin dhe pasurine tuaj, punoni ditë e natë kundër Shqipërisë e shqiptarëve . 
Me 26 maj shqiptarët janë thirrur që të pastrojnë llumin tënd Edvin. Priti tek dera…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej