Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Paloka: Rama i pafytyrë! I ka kërkuar BE-së mos-hapjen e negociatave për Maqedoninë e Veriut

Nga Ejona 0

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka e cilëson të pafytyrë kryeministrin Rama pasi sipas tij, ai nuk ka kërkuar hapjen e negociatave për Shqipërinë por mos-hapjen e tyre edhe për Maqedoninë e Veriut.

“Krejt i pafytyre ; gjithe keto kohe nuk ka kerkuar me hapjen e negociatave per Shqiperine ( se ajo ka qene ceshtje e mbyllur), po ju ka kerkuar partnereve qe te mos i hapin negociatat as Maqedonise se Veriut qe ta perdorte ky , si justifikim.

Tani thote : “ata nuk ja hapen negociatat as Maqedonise qe i kerkuan te ndryshoje emrin…” shkruan Paloka në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej