Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pacientët e shëruar nga koronavirusi/ Mjekët e infektivit përcjellin të veshur nga koka te këmbët, me çizme llastiku e dorashka

Nga Ejona 0

Shërohen edhe gjashtë pacientë të tjerë në Shqipëri, që ishin prekur nga virusi Covid-19.

Lajmin e bën me dije Ministria e Shëndetësisë, duke njoftuar se personat kanë lënë sot amvientet e Spitalit Infektiv.

Me 6 pacientët e shëruar, shkon në 31 numri total i personave të shëruar në vendin tonë.

“Deri tani 31 qytetarë e kanë fituar betejën me sëmundjen e vështirë”, shkruan ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

sdfsdfsfw3ft.jpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej