OSHEE publikon oraret dhe zonat/ Tirana pa energji elektrike në datat 8-9 gusht

Duhet të lëçisni

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...

Tirana do të kufizohet më të tjera ndërprerje energjie në dy ditë në vazhdim.

Njoftimin e jep OSHEE, e cila ka shpërndarë edhe një grafik të orareve dhe rrugëve që do të përballen me mungesën e energjisë.

Njoftim për abonentët Tiranë

Datat 8-9 GUSHT

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 8-9 gusht do të punohet në disa zona të kryeqytetit e për pasojë do të stakohet energjia në këto orare

8 gusht

09:00-15:00- rruga “Sokrat Miho”, zona Fushë Mëzez, rruga e Durrësit, rruga “Milan Shuflaj”,: Bulevardi “Gjergj Fishta” pjesërisht, rruga “Sami Frashëri” pjesërisht, pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë, rruga “Urani Pano”, bulevardi “Zogu I” pjesërisht, pranë “Veve” Center, zona midis rrugës “Ali Demi” dhe rrugës “Anastas Kullurjoti”

09:00 deri 9:30- Zona midis rrugës “Siri Kodra” dhe rrugës “Karl Gega”, rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Gjon Buzuku”,

10:00 – 10:30- rruga “Haxhi Hysen Dalliu”,  rruga “Petro Marko” , rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Memo Meto”

11:00 -11:30- rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko” , : rruga “5 Maji” pranë Medresesë,

12:00- 12:30- rruga “Ferit Xhajko”, rruga e Dibrës pranë Medresesë,

9 gusht

09:00-15:00- rruga “Vëllezërit Manastirli”,  rruga “Muhamet Gjollesha”, pranë Drejtorisë së Tatimeve dhe Sigurimeve Shoqërore, ruga “Tefta Tashko Koco”,  zona tek rreth rrotullimi Kodër Kamëz,  rruga e Dibrës tek Medreseja, rruga “Petro Marko” rruga “Asim Vokshi”

09:00-13:00- zona Mëzez,

13:00-15:00- rruga “Ali Bakiu”, rruga “Teodor Keko” pranë rreth rotullimit të ish-Doganës

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...

Ish-drejtori i Arsimit parauniversitar thirrje mësuesve: Dilni në protestë, ju është rimëkëmbur dinjiteti (film)

Maturantët shqiptarë në disa qytete të Shqipërisë kanë dalë prej dy ditësh në protestë, pasi janë shprehur se provimi i matematikës këtë vit ishte...