Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Opozita ngre në qiell “Tollumbacet e Paqes”

Nga Ejona 0

Ka nisur pak minuta më parë protesta e shtatë kombëtare e opozitës.
Të rinjtë e FRPD-së kanë vendosur shirita të bardhë në krahë në shenjë paqe. Një pjesë e tyre kanë bërë gati edhe një koreografi në zemër të protestës.
Së bashku ata do të formojnë flamurin e BE duke shpërndarë një prej mesazheve kryesore të opozitës, “Shqipëria si e gjithë Europa”. Protestuesit veç tollumbaceve e kanë mbushur oborrin e Kryeministrisë edhe me yjet e flamurit të BE-së.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej