Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Operacion antidrogë në Memaliaj, disa persona përfundojnë në pranga

Nga Ejona 0

Një aksion i gjerë policor anti-drogë po zhvillohet në Bashkinë Memaliaj.

Deri më tani është kapur një sasi e papërcaktuar lënde narkotike si dhe janë shoqëruar disa persona.

Ndërkohë, në operacion kanë marrë pjesë Forcat e Drejtorisë së Policisë.

Droga është kapur në fshatin Vasjar, ndërsa aksioni vijon akoma.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej