Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Oferta e Vanxhuxhit (film)

Nga Media 0

Pas të përditshmes gjermane Bild e cila publikoi  përgjimet e shit-blerjes së votave në vendin tonë dhe pazareve të kryebashkiakut Vangjush Dako me pjesëtarin e grupit të “Avdylajve”, rrjetet sociale ironizojnë me kryebashkiakun e Durrësit.

Pas shumë memeve të shumta, një video humoristike dhe gjithashtu ironizuese ka bër xhiron e rrjeteve sociale. Për më shumë ndiqni videon e më poshtme me “Tre ofertat” e fundit të Dakos për zgjedhjet lokale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej