Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

O i marrë, leje rehat gjyshen aty ku është e mos e ngit më

Nga 27.al 0

Nga Mesila Doda

Si nuk i vjen zor ketij te marri???
Deklaron se i dërgova mjekët e infermierët në Itali në kujtim të gjyshes time???

Po mirë, këta njerëz që vërtetë bënë një sakrificë sublime e që i mbështesim me gjithë zemër, janë thasë me miell që i çon ky për sadaka apo dhe këta e bënin për kujtimin e gjyshes së këtij???
O i marrë, janë njerëz, mjekë, kanë familje dhe e bëjnë në emër të humanizmit dhe ndihmës për një popull që nuk ka pushuar kurrë duke na ndihmuar… leje rehat gjyshen aty ku është e mos e ngit më…
Duhet ta kuptojë njeherë e mirë që nuk është pronari i shqiptarëve, as i mjekëve, as i infermierëve, është thjeshtë një pehlivan mediatik e i sëmurë për pushtet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej