Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk është ashtu siç duket

Nga Rexhina Biba 0

Një pozicion jo i duhur i kamerës apo shkrepja në momentin e gabuar të aparatit mund të kthejë një foto të pafajshme në diçka që duket krejt tjetër.

Një përdorues i Imgur ka dashur t’ua kujtojë këtë fakt njerëzve të tjerë me një set fotografish gazmore të cilat në pamje të parë duken si shumë të rënda dhe ofenduese.

5

6

7

8 9 10 11

13

14

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej