Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nipat akuzohen për vrasje, gjykata lë në burg xhaxhain e vëllezërve Kusi

Nga Klodiana 0

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Lulëzim Kusin, xhaxhain e vëllezërve që dyshohen për vrasjen e punëtorit të kondicionerëve, muaj më parë në kryeqytet.

Lulëzim Kusi u arrestua dy ditë më parë për armë-mbajtje pa leje. Në 6 shtator, në shtëpinë e Lulzim Kusit u gjet një armë zjarri.

Griseldo e Albano Kusi janë në kërkim për vrasjen e Indrit Çelajt, i cili u vra më 22 gusht teksa po punonte në një vilë për rregullimin e kondicionerit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej