Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike në Kukës/ Fëmija 10 vjeçar humb jetën në oborrin e shkollës, e zë porta e fushës së futbollit

Nga Ejona 0

Një fëmijë 10 vjeçar raportohet se ka humbur jetën pasditen e sotme në qytetin e Hasit, në Kukës.

Sipas informacioneve paraprake, 10 vjeçari ka qenë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tij në oborrin e shkollës, kur një nga portat e fushës së futbollit e ka zënë sipër. I mituri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije, është dërguar me urgjencë në spital por fatkeqësisht nuk ka mundur të jetojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe shkaqet që çuan në vdekjen e të miturit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej