Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Sarandë

Nga Klodiana 0

Konfirmohet rasti i parë me Covid 19, në Sarandë. Bëhet me dije se bëhet fjalë për një shtetase ukrainase e cila ka ardhur për pushime në Sarandë. Prej 7 muajsh ajo ishte vendosur në Tiranë, ndërsa ka deklaruar se në Sarandë ka apartamentin e saj dhe nuk ka pasur kontakte të tjera.

Bluzat e bardha, po punojnë për gjurmimin e kontakteve të saj dhe rasteve të tjera të mundshme.

Ky është rasti i parë që nga shpërthimi i Pandemisë në vendin tonë në Sarandë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej