Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike në Itali/ Shqiptarja, nënë e tre fëmijëve humb jetën në aksident me makinë

Nga Ejona 0

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Vigilnola të Modena-s në Itali.

Mësohet se një 47-vjeçare V.Caka po ecte me makinën tip “Ligier” drejt fshatit ku jetonte dhe u përplas në një kthesë.

Ajo u përplas edhe nga një makinë e tretë për shkak se përplasja e parë e kaloi në korsinë e kundërt. Pasojat ishin të rënda për 47-vjeçaren, e cila humbi jetën në vendngjarje.

Caka ishte e martuar dhe me 3 fëmijë. Ndërkohë policia po vijojnë një hetim për të zbuluar rrethanat e plota të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej