Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarja që i shokoi të gjithë/ Burri vret gruan në sy të vajzës 10 vjeç, vogëlushja i lutet për jetën (film)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë ku një burrë ka vrarë gruan e tij në sy të vajzës.

Mësohet se vajza e moshës 10 vjeçare ka parë të gjithë skenën tragjike ndërsa i lutet nënës së saj të mos vdesi.

“Mami të lutem mos vdis”, thotë vogëlushja ndërsa Emine Bulut, 38 vjeç i përgjigjet “Nuk dua të vdes”.

Kjo ngjarje e tmershme ka tronditur mbarë publikun, duke e dënuar aktin e burrit si veprim i një individi jo human.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej