Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çim Peka sqaron incidentin me kameramanin: Pësoi lipotimi dhe u rrëzua mbi kamera (film)

Nga 27-shi 0

Gazetari Çim Peka ka sqaruar incidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku një kameraman u rrëzua gjatë transmetimit live në studion e tij në emisionin “Çim Peka Live”.

Në një reagim në Facebook, Peka shkruan se kameramani ka pësuar lipotimi dhe u rrëzua mbi kamera dhe ekranin e skrenografisë.

“Incidenti” !!! Igli, “operatori” i Bashës në emision kaloi një gjendje lipotimie ku për pasojë u rrëzua dhe ra mbi kamera e ekranët e skenografrise. Tani është shumë mire dhe gati per intervisten e radhes me Edi Ramen ne studion e “SYRI Tv”…”, shkruan Çim Peka.

Mbrëmjen e djeshme Lulzim Basha ishte i ftuar në emisionin e Çim Pekës, dhe gjatë intervistës ndodhi në incident me kamaramanin, i cili i shtangu të gjithë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej