Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nënë për herë të parë, Genta Ismajli në pritje të ëmbël

Nga Ejona 0

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli prej disa kohësh është larguar nga skena por edhe nga jeta publike në rrjetet sociale.

Pak kohë më parë e ftuar në “Ftesë në 5”, Genta u shreh se vitin tjetër do e shohim nënë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngëtaren, por dyshohet se Genta është në pritje të ëmbël.

Ndoshta nisur nga ky fakt, Genta ka preferuar ‘të zhduket’ për ta mbajtur të fshehtë lajmin e bukur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej