Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Negociatat/ Ministri gjerman: Bllokim i përkohshëm për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Nga Ejona 0

Mediat gjermane raportojnë se do të ketë një bllokim të përkohshëm të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Ministri gjerman Michael Roth është shprehur se shpreson që një gjë e tillë të ndodhë në vjeshtën e këtij viti, në shtator ose tetor.

“Shpresoj që negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen në vjeshte”, ka thënë ai.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej