Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në një lidhje me Liam Payne? Rita Ora: “Lidhja nuk është prioriteti im kryesor”

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora së fundmi ka treguar se nuk është në lidhje dhe se prioriteti i saj kryesor nuk është lidhja.

Rita Ora ka rrëfyer për “The Sun” ka thënë se : “Mua më bëjnë të lidhur me çdo mashkull që më shohin. Por, që të jem e sinqertë njëherë për njëherë një lidhje nuk është prioriteti im kryesor.”

Këngëtarja gjithashtu ka folur për raportet me këngëtarin, Liam Payne. “Po e di që njerëzit kanë thënë që jam e lidhur me të, ai është njëri ndër njerëzit më të mirë që kam takuar, por jo ne jemi bërë vetëm miq të ngushtë”, ka thënë Ora.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej