Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në 2020, Rama e merr pushtetin me kaçavidë (foto)

Nga 27-shi 0

Ditën e sotme Rakip Suli u fut në ambientet e Bashkisë së Kamzës duke e hapur derën me dhunë me anë të një kaçavide.

Por kjo nuk është hera e parë që kryebashkiakët e zgjedhur socialistë në zgjedhjet e 30 qershorit futen me dhunë në zyrat e bashkive.

Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste Agron Duka ka reaguar në lidhje me këtë çështje duke ironizuar se qeveria e Ramës “e merr pushtetin me kaçavidë, edhe pse vitin e ardhshëm vendi jonë merr kryesimin e OSBE-së”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej