Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë pacienti me koronavirus në QSUT

Nga Klodiana 0

Një tjetër pacient me koronavirus ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në QSUT. Raportohet se pacienti ka qenë i shtruar në repartin e sëmundjeve Interne në këtë spital dhe ishte bartës asimptomatik i koronavirusit.

Mësohet se pacienti i cili krahas koronavirusit kishte edhe sëmundje të tjera shoqëruese.

Gjatë 48 orëve të fundit, ky është pacienti i tretë që ishte bartës asimptomatik i koronavirusit, ndërsa raportohet se ndërroi jetë prej sëmundjeve të tjera shoqëruese.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej