Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë në spital 53-vjeçari Paulin Gjergji. U plagos mbrëmë gjatë atentatit në Laç

Nga 27.al 0

Mbrëmjen e djeshme në sheshin e një hoteli në Laç është ekzekutuar biznesmeni Bujar Lika (Hasani).

Gjatë atentatit dy persona mbetën të plagosur, Paulin Gjergji 53-vjeç dhe Kreshnik Tusha, 21 vjeç. Burime për ABC News bëjnë me dije se 53-vjeçari Paulin Gjergji ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës.

Gjithashtu mësohet se 30 persona janë shoqëruar nga policia, ndërsa 21 vjeçari Kreshnik Tusha është në gjendje të rëndë.

Laç, vritet në atentat biznesmeni Bujar Lika, 2 të plagosur

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej