Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Na ishte njëherë…Policia Rrugore

Nga Media 0

Viti nuk thuhet, por për të gjithë nostalgjikët “Policia Rrugore” ka postuar në Facebook një foto  se si ka qenë kjo strukturë e policisë.

“Mirëmëngjesi. Për të gjithë nostalgjikët. Policia Rrugore në celuloid”, shkruhet në përshkrimin e fotografisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej