Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Muharrem Hoxha merr 100 mijë lekë gjobë në “hitin e verës” (Film)

Nga 27-shi 0

Muharrem Hoxha ka sjellë këngën e tij të re të interpretuar prej tij në Pogradec, atje dhe ku e zuri karantina bashkë me të shoqen.

Kënga e tij është mjaft e lidhur me situatën aktuale, kur dikush del nga shtëpia dhe merr një gjobë prej 100 mijë lekësh. “E krujta vetë”, thotë Muharrem Hoxha në këngën e tij.

Por, i pyetur nga në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”,  me batutë ai lë të kuptohet se nuk do të ishte aq mirëkuptues nëse do ishte gjobitur vërtetë.

Enkel Demi: Hitin e verës e prisnin nga Enca Elvana, Flori, por e solle tij. Po, nëse do e kishe marrë me të vërtetë atë gjobën kështu do silleshe?!

Muharrem Hoxha: O Keli mirë je, nga shtëpia si jeni?! (qesh)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej