Muhabet për shtatë palë qejfe

Duhet të lëçisni

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Këshilli i Integrimit Europian t’u gjet’ zgjidhje për Europën pas Brexit

Ministri i Jashtem Ditmir Bushati, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nForeign Minister Ditmir Bushati, during a meeting of the National Integration Council.
Ça ke mo vlla… s’ta mbushim men’jen e?

Deputetet, Gramoz Ruci dhe Aldo Bumci, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nLawmakers, Gramoz Ruci and Aldo Bumci, during a meeting of the National Integration Council.
Problem kjo puna e Anglisë Aldo… ça thotë Saliu?

Deputetet, Gramoz Ruci dhe Aldo Bumci, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nLawmakers, Gramoz Ruci and Aldo Bumci, during a meeting of the National Integration Council.
Se të dilte Gjermania për shëmbëll…. kjo refoma në drejtësi… s’e di… ..! Thua.?!!!

KESHILLI I INTEGRIMIT EUROPIAN - Deputetja e PD, Majlinda Bregu, deputetja e PS, Arta Dade dhe Ministri i Jashtem Ditmir Bushati, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nNATIONAL INTEGRATION COUNCIL - Lawmakers, Majlinda Bregu, Arta Dade and Foreign Minister Ditmir Bushati, during a meeting of the National Integration Council.
lëre Brexit … mos na ndodh ndonjë k’tej nga koalcioni… se ku i dihet kohë qametesh është…

Deputetja e PD, Majlinda Bregu dhe Ministri i Jashtem Ditmir Bushati, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nLawmaker, Majlinda Bregu and Foreign Minister Ditmir Bushati, during a meeting of the National Integration Council.
E kam vendos… Ça thu mi goc…hajde për hajër…?

Ministri i Jashtem Ditmir Bushati, gjate nje mbledhje te Keshillit Kombetar te Integrimit Europian./r/n/r/nForeign Minister Ditmir Bushati, during a meeting of the National Integration Council.
qetësohuni, e zgjidhëm…

 

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Rama në SHBA, takohet me përfaqësues të industrisë automotive: Mundësi bashkëpunimi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në mjediset e organizatës “Automation Alley” në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Së fundmi Rama ka postuar pamjet gjatë kësaj vizite...