Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Momenti kur Klajdi Qato nxirret gjallë nga rrënojat (film)

Nga 27.al 0

Është shpëtuar një tjetër person në Durrës që kishte mbetur nën rrënoja. bëhet fjalë për Klajdi Qaton, i cili u shpëtua nga forcat e kërkim shpëtimit në zonën e Shkëmbit të Kavajës

Klajdi Qato ishte i bllokuar që prej goditjes së fortë të tërmetit që shkatërroi lokalin e babait të tij në Shkëmbin e Kavajës.

Shpëtimi i Klajdi Qatos u krye në operacionin mes ekipeve shqiptare dhe greke të kërkim shpëtimit.

Ky është momenti kur e kanë nxjerrë Klajdi Qaton nga Hotel Palma:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej