Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mjeku olistik: E kam unë ilaçin që e shëron koronavirusin për dy orë (film)

Nga 27.al 0

Frederik Frrokaj, mjek olistik propozon një formulë të kombinuar ku baza është klorikina, një preparat që përdoret për të shëruar malarjen.

Frrokaj bazohet tek zbulimet e Jim Humble, i cili ka arritur të zbulojë një mineral të veçantë (Miracle Mineral Supplement)me të cilin kuroi me miliona njerëz me malarje.

Shpjegimet në bisedën e mëposhtme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej