Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mirush Kabashi në karrige me rrota duke mundur sëmundjen (fotoja)

Nga 27.al 0

Artisti i madh, Mirush Kabashi prej disa kohësh po përballet me shumë sukses me një sëmundje të vështirë.

Ditën e sotme është publikuar një foto e tij, ku artisti shfaqet në një karrige me rrota, por i buzëqeshur dhe plot jetë.
Fotoja është publikuar nga Oriela Cano, pasi artisti ka përfunduar radioterapinë.
Një muaj më parë Mirush Kabashi festoi 72 vjetorin e lindjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej