Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mirditë/ Digjen makineritë e firmës që do ndërtojnë hidrocentralet, dhunohen dy rojet

Nga Klodiana 0

Gjatë natës së kaluar janë djegur  makineritë e firmës që do ndërtojnë hidrocentralet në Kaçinar të Mirditës, ndërsa janë dhunuar dy rojet e firmës .

Mësohet se dy personat e dhunuar kanë mbërritur në urgjence me fraktura në trup, ndërsa fatmirësisht  ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Burime policore konfirmojnë faktin se deri në këto momente nuk ka mbërritur asnjë kallëzim nga ana e dy personave, që ranë pre e dhunës në Mirditë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej