Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ministri teknik i Drejtësisë pezullon nga detyra Sekretaren e Përgjithshme

Nga Ejona 0

Është pezulluar nga detyra sekretarja e përgjithshme ministrisë së Drejtësisë Juliana Hoxha.

Urdhri është dhënë nga Ministri teknik i Drejtësisë, nga rradhët e PD-së Gazment Bardhi. Shkak për pezullimin e saj është bërë pjesëmarrja si kandidate për deputete në zgjedhjet e 25 qershorit.

Juliana Hoxha mësohet se kandidon me Partinë Socialiste dhe është e 24-ta në listën e deputetëve në qarkun e Tiranës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej