Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mimoza Llastica” kandidate për Këshillin e Bashkisë së Himarës

Nga Klodiana 0

E njohur për publikun si “Mimoza Llastica”, Zhaklina Dhimojani do të kandidoj për Këshillin e Bashkisë së Himarës nga radhët e Partisë Socialiste.

Mësohet se Dhimojani renditet e 6 në listën e plotë të dorëzuar nga ana e Partisë Socialiste në Komisioni Qëndror Zgjedhor.

Ndërkohë që lista e 19-të kandidatëve është si më poshtë:

1.Aleks Vasil Tato

2.Flora Selim Abedini

3.Dhimitër Riza Kapaj

4.Elena Sherifi Memushaj

5.Stefan Spiro Kokëdhima

6.Zhaklina Piro Dhimojani

7.Pajtim Qamil Mici

8.Margarita Menol Gjini

9.Kristofor Ndreko Lapa

10.Mirka Nikolla Gjicali

11.Bilal Musa Lalaj

12.Bionkina Birce Metaj

13.Mirto Lluk Nika

14.Etleva Cerciz Hysaj

15.Artionil Pandeli Shirokaj

16.Arjana Avdulla Lagji

17.Engjëllush Arianit Tocaj

18.Marsela Gezim Strataj

19.Nestur Koco Leka

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej