Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mesila Doda thirrje shqiptarëve të Iliridës: Votoni partitë shqiptare që të keni forcën në duar!

Nga 27.al 0

Mesila Doda, Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së i ka bërë apel shqiptarëve të Iliridës të votojnë partitë shqiptare.

Doda përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se çdo votë që duket sikur zgjidh problemet është një votë për mospërfaqësimin dhe dobësimin e faktorit shqiptarë.

Sekretarja e PDIU-së i bën thirrje shqiptarëve të Iliridës që të votojnë shqiptarët sepse vetëm kështu do e kenë forcën në duart tuaja.

“Nje apel per shqiptaret e Ilirides… Shqiptaret per shqiptarin…
Ju lutem votoni vetem partite shqiptare. Çdo vote qe duket sikur zgjidh sot problemet tuaja te perditshme eshte nje vote per mosperfaqesim, eshte vote per dobsimin e faktorit shqiptar. Votoni shqiptaret qe ta keni forcen ne duart tuaja”, shkruan Doda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej