Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Më pak se 20 orë nga protesta e 13 prillit/ Policia ngre postblloqe në dalje të qyteteve

Nga Ejona 0

Policia e Vlorës ka ngritur postbllok 24 orë në hyrje të qytetit për të kontrollolluar automjetet dalëse.

Policia bën me dije se kontrolllet do të bëhen për personat që do t’i drejtohen Tiranës për protestën e nesërme të opozitës.

Kujtojmë që opozita ka paralajmëruar një protestë të masive ditën e nesërme, e cila pritet të mbahet përpara kryeministrisë. Protesta është njoftuar të nis në orën 18:00 ndërsa nuk dihet sa do zgjasë. Sipas deklaratve nga rradhët e PD-së dita dhe nata do jenë të qytetarëve derisa të vij fund i Rilindjes dhe qeverisë Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej