“Më mungon”, Atdhe Xharavina sqaron çfarë fshihej pas mbishkrimit me foton e Borës

Duhet të lëçisni

Ndodh e papritura në Gjermani, Dortmundi eliminohet nga skuadra e kategorisë së dytë

Rezultat i bujshëm në Gjermani, pasi St Pauli, skuadër e kategorisë së dytë, ka eliminuar Borusia Dortmund nga Kupa e Gjermanisë. Në fakt, ndeshja e...

Formohet “qeveria e pakicës”, shqiptarët dhe boshnjakët bëhen bashkë në Mal të Zi

Lista Shqiptare, Koalicioni Shqiptar dhe Partia Boshnjake i kanë dhënë mbështetje koalicionit “E Zeza në të Bardhë” për formimin e qeverisë së re në...

Vdekja e 3-vjeçarit në Fier, edukatorja deklaron dy versione të ngjarjes

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

Vjosa Osmani nuk i toleron kërcënimet e ish-ambasadorit, e denoncon në Polici

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Rrethohet nga pesë truproje. Mirëpo siguria e Presidentes...

Ish konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, ka rrëfyer shumë të vërteta për marrëdhëniet e tij. I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka pranuar tu përgjigjet edhe pyetjeve për moderatoren Bora Zemani.

 

Është bërë virale një foto e postuar disa kohë më parë në Instagram, ku shfaqej bukuroshja dhe Atdheu shkruante: ‘Tani që po të shoh nga ekrani, po kuptoj sa më mungon’.

Teksa Moderatorja e ka pyetur se çfarë do të thoshte e gjithë kjo, Atdheu është shprehur se postimi ishte një boomerang, ku është përfshirë dhe opinionisti dhe emisioni dhe se i mungon emisioni jo ndonjë person.

 

Ester Bylyku: Çfarë do të thotë e gjithë kjo?

Ester Bylyku: Ishte boomerang, jo foto, po njerëzit e kanë bërë screenshoot, me fytyrën e gocës (Borës) dhe me mbishkrimin tim. Por që ta shohësh atë boomerang, kupton që kam kapur edhe opinionistin , edhe emisionin, sepse ishte puntata e parë e sezonit të ri. Dhe thash që: ‘Tani që po të shoh nga ekrani, po kuptoj sa më mungon’, e kisha për Përputhen.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Ndodh e papritura në Gjermani, Dortmundi eliminohet nga skuadra e kategorisë së dytë

Rezultat i bujshëm në Gjermani, pasi St Pauli, skuadër e kategorisë së dytë, ka eliminuar Borusia Dortmund nga Kupa e Gjermanisë. Në fakt, ndeshja e...

Formohet “qeveria e pakicës”, shqiptarët dhe boshnjakët bëhen bashkë në Mal të Zi

Lista Shqiptare, Koalicioni Shqiptar dhe Partia Boshnjake i kanë dhënë mbështetje koalicionit “E Zeza në të Bardhë” për formimin e qeverisë së re në...

Vdekja e 3-vjeçarit në Fier, edukatorja deklaron dy versione të ngjarjes

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

Vjosa Osmani nuk i toleron kërcënimet e ish-ambasadorit, e denoncon në Polici

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Rrethohet nga pesë truproje. Mirëpo siguria e Presidentes...

Kupa e Italisë/ Juventus në avantazh, Cuadrado ekzekuton saktë goditjen e dënimit

Dy gola në dy minuta për Juventus-in, por vetë m njëri ka qenë i vlefshëm. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 25-të kundër...